07.06.2018
Nasza aplikacja
Uczestnicy eventów, które organizujemy mogą korzystać z naszej, autorskiej aplikacji. Dzięki niej są zawsze na bieżąco. Godziny i miejsca spotkań, atrakcji, wycieczek. Kontakty, lokalizacje, przeloty… Aplikację można personalizować logotypem sponsora. Aplikacja dostępna jest na urządzenia z Androidem oraz iOS.

23.05.2018
Najnowsza wiedza marketingowa, inspirujący ludzie, najświeższe trendy w reklamie, czyli Impact Seminar na Śląsku.
Nie mogło nas zabraknąć na takim wydarzeniu. Było wiele na temat komunikacji natywnej, chatbotach, różnicach poszczególnych grup pokoleniowych czy właściwym konstruowaniu interesujących treści. Fascynujące wykłady i praktyczne warsztaty.

16.05.2018
European Start-up Days
Niezwykle interesujące dwa dni wypełnione spotkaniami, ciekawymi panelami dyskusyjnymi i prezentacjami nowych rozwiązań! Był to dla nas także czas nawiązywania nowych kontaktów i poznawania świeżych pomysłów.

10.05.2018
Nowa kolekcja
Przygotowujemy nową kolekcję odzieży reklamowej. Koszulki sportowe, koszulki polo oraz inne, letnie kreacje.

24.04.2018
Kielce – szkolenie z doskonalenia techniki jazdy oraz incentive dla marek Continental oraz MaXgear
Nauka i zabawa to zdecydowanie najlepsze połączenie. Odrobina adrenaliny za kierownicą Mitsubishi Lancera EVO a wieczorem ekskluzywny bankiet, zabawa i noc pełna magii 🙂

22.03.2018

Organizujemy Ski Safari w Innsbrucku

Ski safari to wypad codziennie na inny z licznych stoków narciarskich okalających przepiękny Innsbruck. Codziennie inne widoki, świeże wyzwania i moc atrakcji. W międzyczasie zwiedzanie olśniewającej starówki, próbowanie specjałów regionalnej kuchni oraz relaks w hotelowym basenie :).

27.02.2018
Czy wyjazd integracyjny musi zawsze oznaczać pięć gwiazdek i tygodniowe all inclusive? 

Niekoniecznie :). Wyprawa pełna emocji i zapierających dech w piersiach widoków – tak wyglądał wyjazd do Jordanii, który zorganizowaliśmy dla klientów z branży nieruchomości. Cztery intensywne dni na pustyni Wadi Rum i wybrzeżu w zatoce Aqaba oraz zwiedzanie jednego z cudów świata, czyli skalnego miasta Petra.

23.12.2017

Życzymy wszystkim naszym klientom i współpracownikom spokojnych, wesołych Świąt oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 🙂 

 

ZESPÓŁ PROFI PARTNERS

10.10.2017

Sesja zdjęciowa do kalendarza

Tworzymy dla Auto Partner SA kalendarz na rok 2018. Top modelki, subtelne oświetlenie i pozy pełne zmysłowości…

11.11.2017
Gran Canaria dla aktywnych
Ta destynacja to jedna z naszych specjalności :).  Tym razem event dla tych, którzy nie lubią się nudzić. Jazda na rowerach górskimi serpentynami, w olśniewających wąwozach, sporty wodne, trekking i duuuużo, duuuuużo więcej :). A wszystko to podczas, gdy w Polsce aura zachęca już tylko do grzania się pod kocem z kubkiem ciepłej herbaty w ręce… 🙂

24.09.2017
Targi Samochodowe IAA we Frankfurcie
Dla kochających samochody zorganizowaliśmy wypad na największe europejskie targi samochodowe. Luksusowe marki, premiery nowych modeli, samochody elektryczne, ekologia… trzy dni to za mało :).

3.09.2017
Organizujemy strefę Auto Partner
W dniach 2-3 września odbyło się największe wydarzenie motoryzacyjno-muzyczne w Polsce – Summer Cars Party. Na dwa dni lotnisko Muchowiec w Katowicach zamieniło się w ogromną motoryzacyjną arenę. Sponsorem tytularnym imprezy, podobnie jak w poprzednich latach, była firma Auto Partner SA.

22.08.2107

Kolejny wyjazd integracyjny za nami. Tym razem odwiedziliśmy Monte Carlo

Krótki, ale bardzo intensywny wyjazd integracyjny dla kadry menadżerskiej. Atmosfera luksusu i tajemniczości. Luksusowe samochody, wizyta w jednym z najsławniejszych na świecie kasyn…

12.07.2017
Zdjęcia do kalendarza
Alpejskie widoki i klasyczne samochody. Taki klimat zaplanowaliśmy by zrealiować projekt kalendarza reklamowego.

15.06.2017
Teneryfa
Wyjazdy z grupami na Teneryfę stały się dla nas już niejako tradycją :). Ta wyspa to miejsce pełne możliwości przygotowania niezwykłych atrakcji dla uczestników. Podczas wyjazdu zorganizowaliśmy nurkowanie i trekking w bajecznym wąwozie La Masca. A o dobrą atmosferę zadbał Irek Bieleninik towarzyszący grupie.

12.04.2017
Madagaskar!
Kolejna wyprawa dla naszych klientów to wizyta w jednym z najbardziej dziewiczych i ciekawych miejsc na kuli ziemskiej. Zachwycający i tajemniczy Madagaskar. Lemury, baobaby, kameleony, dzika przyroda, przyjaźni mieszkańcy… kilka dni, które każdy z uczestników zapamięta na całe życie :).

28.02.2017 

Organizacja konferencji to nasza specjalność 🙂

Tym razem zorganizowaliśmy wyjątkowe spotkanie dla specjalistów z branży motoryzacyjnej. 

130 uczestników, 6 bloków konferencyjnych oraz wieczorna część rozrywkowa. Całość poprowadził niezawodny Ireneusz Bieleninik a najlepsze skecze, również ze świata motoryzacji zagwarantował Kabaret Jurki.